=TRIADA=
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

=TRIADA=

Kdo si hraje, nezlobí
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria)

Goto down 
AutorZpráva
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) Empty
PříspěvekPředmět: Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria)   Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) EmptyFri Dec 19, 2008 3:04 pm

číst odspodu:

____________
Vampies psal:

fajn, pak to ještě dořešíme, zatím čau
____________
DareBian psal:

JJ, vykatuju to i ukecam sam, jde mi jen o to vibiti a nejaky fake po pripade i nejakej vetsi utok na jeho dalsi vsi!:) Pomuze mi i Pablo Escoba, Telini a PHex down od bobiku, co jsou tu se mnou, doufaaam, musim to s nima domluvit a jeste Acidburns ... tomu budu prenechavat me MC, takze mam pry plnou podporu!:)JDu si prilehnout, ceka me posledni nocni, tak atim hooooj, jeste se tu ukazu :)
____________
Vampies psal:

a ukecáš to sám nebo bude potřeba pomoct, jak to máš daleko kecalem? čistku klidně zajistím
____________
DareBian psal:

Hehe, nooo, to je howadina, taky jsem to cetl:D Ze zacatku jsme byli spolu v ally a kdyz jsem z ni odchazel, tak jsme meli neutocko ...
____________
Vampies psal:

ted čtu v jeho profilu, že s ním máš osobní spojku, to je co za hovadinu? :D
____________
DareBian psal:

cauveees, jedna se o hrace Phulda z ally Tria* MC9 58/-39 !:) Ookaaa okaaa, zacnu teda vice zbrojit, produkci obili uz jsem stabilizoval, takze faaajn!:)
____________
Vampies psal:

čaues,

koho si to chtěl obrat o vesničku?
už to pomalu začnu zapracovávat do plánu, bude z toho nakonec trošku větší akce a více cílech...pohrajem si s něma před svátkama :o)
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria)   Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) EmptySun Dec 21, 2008 6:04 pm

ok, potřebuju sehnat ještě jednoho abych nemusel chodit víckrát, tak se kdyžtak ozvu
____________
DareBian psal:

okaa okaaa, fajne!:) Uuuff, hm, dobrej cil no, riman, to bude tezsi ... ale tak to se zvladne!:) Ja chci toto, Kralovstvi 2 (58|-39)
____________
Telini psal:

jo zejtra budu mít body na 2 vsi, tak klidně pomůžu

chystám se na M-1
(64|-35)
____________
DareBian psal:

cau, momentalne ne... ale muuuzu ho klido behem dne kliknout!:) Pred Vanocnim mirem se chystam prebirat vesnici, tak bych ti klido pomohl ja ted a ty me potom pak!:) Uz mi na nej jde obilko, takze zitra bude k dispozici!;)
____________
Telini psal:

čau, nemáš náhodou senátora v Bída a utrpení
(57|-41)? A nepomohl bys?
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria)   Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) EmptyTue Dec 23, 2008 11:49 am

DareBian 23.12.08
Zkurvenej zkurvisin spehu,zamrdanec 04:15:47

Cao, odeslal jsem vsechny jednotky z Bidy a utrpeni na podpory, jak jsi psal ... odjel jsem za holcinou, ted jsem se prihlasil, a zkatoval me a vybil M$Z, je jas, ze nekdo mu vyblil, ze jednotky doma nemam, aaaa ani bych se nedivil, kdyby to byl treba ten LODIVOD ... vobral me asi o 200 000 tisic surek, coz jsem pekne nasranej a jak jsem tak koukal, tak i podpory vychcipaly, takze to nebylo asi zas az tak moc slavny, takze si myslim, ze nekdo se spehem u nas naplanoval docela kraaasnou akci, treba se ozve jeste vic lidi, na ktery byl v tenhle vecer atak .... takzeeee s tim prebiranim vesnice to pada, nebot, mam sypku na 1200 , produkci obili na 70 a nez to vybuduju na typka prekecavace, tak to se na to raci vyseru a zalozim normalne novou ves...!:) Ten speh tu proste je a ne-li nejsou treba dva bo vic ... M$Z proste informace dostat musel, jinak by neprisel na tvrdku s katama na prvni utok, kdyz to ma ode me par poli, prvni by si poslal killy a pak az katy ... rad bych ty curacky drezl v ruce, s mymi 2:05 cm a 120kg bych si s nima kraaasne pohral:D, nekdo si tu plati zlatky, snazi se a pubertalni neadrtalec zakomplexovanej, mu to takhle svoji zkurvenosti kurwiii, asi jsem se rozepsal, napsal jsem toho dost :D, ale jsem rozezlen, tak se nezlob, ze se vypisuji na tobe :) , jsem nalitej, takze to ze me jde :D sry a brou ;)
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria)   Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) EmptyTue Dec 23, 2008 3:20 pm

____________
Vampies psal:

a ty podpory...s tím mě dost nasrali bobíci, dlouho předem věděl, že se na něj půjde, dokonce i čas a on začne shanět podpory na posledních chvili :o
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
Sponsored content





Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria)   Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Darebian (Šmuk) se chystá na Pluhdovo MC (*Tria)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» V.F.C - reorganizace smuk II
» pro členy € Šmuk
» pro členy Tria*
» rozdělení Tria®
» sektory Tria®

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
=TRIADA= :: vedení =TRIADY= :: archiv-
Přejdi na: