=TRIADA=
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

=TRIADA=

Kdo si hraje, nezlobí
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 O budoucnosti eurozony na tomto servru!

Goto down 
+11
gepard
Vykor
dandy
pluhda
apevecko
samurai
luky.ofce
stendhall
raulos
Persefonaa
zlobidlo
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next

Jak chceme pokračovat?
1) Postavit hrdě div světa pod vlajkou Eurozony
O budoucnosti eurozony na tomto servru! Vote_lcap95%O budoucnosti eurozony na tomto servru! Vote_rcap
 95% [ 37 ]
2) Přihlížet při stavbě divu MA Bushido a spol.
O budoucnosti eurozony na tomto servru! Vote_lcap5%O budoucnosti eurozony na tomto servru! Vote_rcap
 5% [ 2 ]
Celkem hlasů : 39
 
Poll closed

AutorZpráva
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 7:59 pm

Ahojte mí milí spolubojovníci :-)

Server se pomalu ale jistě blíží ke konci. Během cca 4 týdnů očekávám, že bude přidán do hry natarský národ, který máme přemoci a poté postavit div světa, čímž se celý server ukončí. Nyní nám nastal čas se rozhodnout, jak chceme dále pokračovat a jakým způsobem toho chceme dosáhnout.

Jsou otevřené dvě možnosti, a protože tohle nechce vedení eurozony rozhodovat samo, proběhne během zítřka a pondělí ve třech hlavních aliancích eura (Šmuk, VFC, tria) hlasování.

Otevírají se nám momentálně dvě možnosti, z kterých je třeba vybrat:

1) pokračovat nadále jako euro a samostatně se pokusit o stavbu divu, i když naše šance na dostavení jsou nízké, ale zato zůstat věrni tomu, za co jsme celou dobu bojovali

2) spolupracovat při stavbě divu pravděpodobně s aliancemi Bushida, kde bude samozřejmě šance na výhru větší, ale nebude pod našim jménem

Udělejte si chvíli času a porozmýšlejte o tom, je to otázka, která rozhodne celé následující dění a směřování eurozony

zlobidlo

PS: tady přikládám HZ, která dneska byla rozposlána

Hlasování bude ukončeno v pondělí 8. 6. 2009 v 18:00


Naposledy upravil zlobidlo dne Sun Jun 07, 2009 12:20 am, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: HZ - 6. 6. 2009   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 8:02 pm

Damy a panove..

Vedeni Eurozony dnes zasedlo ke stolum a resilo otazku diplomacie..
Jednani byla bourliva, ale konecne prinesla nejake ovoce..

Budeme opravdu strucni..

Je cas nataru, podle informaci, ktere jsou verejne dane, mame jen 2 moznosti!


a) Postavit hrde div sveta pod vlajkou Eurozony
b) Prihlizet pri stavbe divu MA Bushido a spol.

Nebude dana moznost: Ja nevim a podobne..
Dostali jsme se az sem a vsichni by meli vedet co chteji..

Ode dneska bude na nasich forech pridano hlasovani.
Bude trvat do pondelka 8.6.2009 a to do 18:00 SEC.

Vedení Eurozony

PS: Vase pripadne otazky budou projednany a posleze zodpovezeny!


Naposledy upravil zlobidlo dne Sun Jun 07, 2009 12:12 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 8:22 pm

zde máte prostor pro diskuzi :-)
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
Persefonaa

Persefonaa


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 19. 12. 08
Age : 39
Location : Tria*

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 8:35 pm

Sakryš já to špatně odklikla O budoucnosti eurozony na tomto servru! 833159 O budoucnosti eurozony na tomto servru! 700213
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 8:49 pm

nezlob! O budoucnosti eurozony na tomto servru! 158151
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
raulos




Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 12. 01. 09
Location : Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 9:10 pm

zatim jsem nehlasoval. zajimalo by me totiz jestli to je myslo tak, ze by jsme byli rovnocennymi partnery Bushida s tim, ze by jsme porad byli Eurozona a nebo by jsme se museli i prejmenovat ci jinak se podridit?
Návrat nahoru Goto down
stendhall




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 01. 09
Age : 32
Location : *Tria

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: div světa- hlasování   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 9:16 pm

raulos napsal:
zatim jsem nehlasoval. zajimalo by me totiz jestli to je myslo tak, ze by jsme byli rovnocennymi partnery Bushida s tim, ze by jsme porad byli Eurozona a nebo by jsme se museli i prejmenovat ci jinak se podridit?
Mám úplně stejný dotaz, znamenalo by to konec bojů s nimi?
Návrat nahoru Goto down
Persefonaa

Persefonaa


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 19. 12. 08
Age : 39
Location : Tria*

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 9:19 pm

Bushido by nás vzalo pod patronát a my bychom se přejmenovali na Bushido xy
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 9:23 pm

raulos:

Jednání s Bushidem neustále probíhají. Momentálně jednání vede jménem eurozony Pinky (Jasan_CZ). Šmuci dostali otevřenou nabídku, že by je vzalo Bushido pod sebe jako jedno jejich křídlo. Jedním z požadavků je, aby se přejmenovali. Nyní se zjišťuje, s jakou pozicí se počítá pro nás a VFC. Nicméně je všechno otevřené a žádné body nejsou jasně stanoveny, nic není definitivní a spíše se vzájemně oťukává.

stendhall:

Ano, znamenalo by to konec bojů s Bushidem. Co se týká ostatních aliancí, co jsou s nimi ve spojku, zatím není jasně dáno, jak by se na nás koukali a jestli by taktéž přistoupili na neútočení na naše aliance, to vše závisí na následných jednáních.
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
raulos




Poèet pøíspìvkù : 34
Join date : 12. 01. 09
Location : Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySat Jun 06, 2009 10:36 pm

Pokud by jsme se meli stat dalsim wingem Bushida, tak rikam ne. pokud by jsme meli byt rovnocennymi partnery se vsim vsudy tak pak ano. zatim nebudu hlasovat dokud tohle nebude jasne
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 12:01 am

no ono pořád není jisté, jestli by se případná jednání dotáhla dokonce, myslím, že jedním z těch nejdůležitějších háčků bude právě to jméno a uchování si identity
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
luky.ofce

luky.ofce


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 12. 01. 09
Age : 39
Location : Tria*

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 12:55 am

já dávám jednoznačně za jedna... celou dobu do nás všichni buší a ted bysme se k nim měli přidávat? NIKDY
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 1:19 am

další otázka, kterou jsem zodpovídala po žluté, možná to bude někoho zajímat
číst od spodu:




jenže tohle je neověřená informace, která není oficiální

hlavně si myslím, že kdybychom se přidali k Bushidu, tak toto přestane platit a budou se ta spojenectví ještě upravovat
____________
ludra psal:

ale zminit se by bylo fajn,at pak lide nejsou prekvapeni,ze uvidi u bushida i poc mar a lucky...
____________
zlobidlo psal:

nechci ovlivňovat :-)

bude to rozhodnutí všech
____________
ludra psal:

tak pokud je to tak,neni co resit,prece nebudu podporovat nekoho,proti komu cely server bojujeme,ne?
____________
zlobidlo psal:

Takže zatím to vypadá že Bushido bude stavět společně s aliancí Lucky13 a aliancema Poc Mar

ale je to jen předběžný, může se to ještě mnohokrát změnit

co se týká lidí na stavbu, ti se teprve dávají do kupy a zjišťuje se, jestli nejsou mezi náma ještě schovaní nějací hráči, kteří by měli víc zkušeností a pomohli nám, ale určitě se najdou, tomu věřím, i kdybych to měla stavět sama :-D
____________
ludra psal:

nez se rozhodnu hlasovat,chtel bych vedet,jestli by se naslo nekolik lidi,kteri by byli ochotni se starat o nas div,pokud by se rozhodlo,ze ho budeme stavet sami...a jeste otazka,s kym bude bushido div stavet,predpokladam,ze bude nejake spojko...
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
stendhall




Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 12. 01. 09
Age : 32
Location : *Tria

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: .........   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 3:52 pm

jsem na tom asi stejně jako raulos , aspon kdyby něco v názvu neslo zbytky nášeho názvu, tak bych s tím souhlasil, třeba kdyby jsme se jmenovali € bushido, tak by to stačilo
Návrat nahoru Goto down
samurai




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 18. 01. 09
Location : Tria*

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 5:23 pm

já se podřídím..mám poničené vesničky,tak zatim toho moc nezmůžu.Hlasovat nebudu,ale podřídím se. O budoucnosti eurozony na tomto servru! 210992
Návrat nahoru Goto down
apevecko




Poèet pøíspìvkù : 65
Join date : 07. 01. 09
Location : Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 7:16 pm

ja taky moc funkcnich vesnicek nemam,ale bojoval jsem a bojovat budu :)pokud Eurozona zustane ve stejnem slozeni,jsem pro stavbu divu vlastnima silama,i kdyz to treba nevyjde,pokud smuci odejdou,ta mala sance se jeste zmensi,ale nedovedu si predstavit,ze bych pomahal soucasnym nepratelum :)
Návrat nahoru Goto down
pluhda

pluhda


Poèet pøíspìvkù : 236
Join date : 14. 01. 09
Age : 34
Location : Tria*

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 7:30 pm

Jsem pro postavení divu!! a pokud se přidáme k buschidu rušim účet !
Návrat nahoru Goto down
dandy

dandy


Poèet pøíspìvkù : 102
Join date : 13. 01. 09
Age : 48
Location : € Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 7:40 pm

Jsem pro náš div....i kdyby jsme postavili jen 10 pater, tak jsme to my a ne nějací pucfleci. Tuhle hru hrajeme za sebe, ano beru to, že cílem hry je postavit div, ale taky je cílem udělat co nejvíce škod nepřátelům, tak co to pořádně znechutit v době, kdy se budou shánět plány a dobývat natarské vesnice? My to tak udělali na konci staré S9 a zlikvidovali jsme nepřátelskou ali tak, že pár dnů před koncem to ti největší hráči z ali zrušili účty
Návrat nahoru Goto down
Vykor




Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 17. 01. 09
Location : Tria*

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 9:13 pm

Jsem pro vlastní stavbu divu, i když ho možná nedostavíme můžeme si aspoň všichni vyzkoušt jak se staví div světa a trochu si zabojovat O budoucnosti eurozony na tomto servru! 210992 nechci jen posílat šurky a suroviny na stavbu cizí divu O budoucnosti eurozony na tomto servru! 276882
Návrat nahoru Goto down
gepard




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 09. 01. 09
Location : Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptySun Jun 07, 2009 10:04 pm

Osobně si myslím, že div bychom měli stavět sami. Není nic horšího než posílat suroviny a vojáky k někomu s kým bojujeme celý servr. A je špatný posílat suroviny do vzdáleného DS, kdy obchodníci se vrátí za 24 hodin. To je lepší smazat účet.
Návrat nahoru Goto down
Morfes




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 15. 01. 09
Location : Triada*

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptyMon Jun 08, 2009 1:49 pm

Muj hlas je pro náš div světa. Když už jsme to dotáhli až sem .... Je to asi sebevražda (vše záleží jak dopadnou jednaní podle toho co jsem četl výše..) ale já za každou cenu nemusim vyhrát .... stačí mi prohrát se ctí .... vivat eurozóna :-)
Návrat nahoru Goto down
scarfy

scarfy


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 07. 01. 09
Age : 40
Location : Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptyMon Jun 08, 2009 3:14 pm

Cus all

Tak jsem tu zas po dlouhe hodne dlouhe dobe O budoucnosti eurozony na tomto servru! 48532 Myslim si ze druha volba je vysmech pro lidi kteri zde setrvali (o to vic pro ty kteri setrvali v ALI a nesmazali) a jeste vetsi vysmech je aby jste se prejmenovali!!! Opravdu mi prijde absurdni chtit po nekom na koho jsem celou dobu utocil aby mi ke konci hry pomohl aby si pak oni mohli hrde rict jo vyhrali jsme rozsekali jsme vsechny pak jsme postavili DS.

Myslim si ze lepsi varianta je stavet DS a jeste lepsi je nicit jim zasobovacky prebirat nebo katovat za sebe bych rekl NASRAT BEZTE SE VYSRAT.Myslim si ze lidi si to uzijou vic kdyz zacnou utocit ke konci a likvidovat nepratelum vesnice ktere budou prazdne nebo poloprazdne nez aby staveli defku a nebo nekam cpali surky.

Byl bych pro treti moznost kdyby tu byla O budoucnosti eurozony na tomto servru! 48532 vysrat se na vsechno vsechno cpat do off a uzit si konec tohohle spojkama presraneho serveru kdy na jednoho jde dalsich pet a spojenci jsou k hovnu

CUS KOTE
Návrat nahoru Goto down
Hoter




Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 01. 09
Location : Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptyMon Jun 08, 2009 4:25 pm

pod Scarfyho názor se s klidem podepisuju.... Je to hra, a i když je to sebevražda - šel bych do našeho DS..... Stejně bychom byli Bushidu a spol. jen za zásobárnu surek a obránců..... tak bych to sypal do našeho..:-)
Návrat nahoru Goto down
Ilka




Poèet pøíspìvkù : 67
Join date : 05. 01. 09
Location : Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptyMon Jun 08, 2009 7:05 pm

myslim, ze vse je receno vyse, jsem taky pro dohrat sami za sebe
Návrat nahoru Goto down
scarfy

scarfy


Poèet pøíspìvkù : 41
Join date : 07. 01. 09
Age : 40
Location : Tria®

O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! EmptyMon Jun 08, 2009 9:29 pm

O budoucnosti eurozony na tomto servru! 653383 O budoucnosti eurozony na tomto servru! 602479

KOTE
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty
PříspěvekPředmět: Re: O budoucnosti eurozony na tomto servru!   O budoucnosti eurozony na tomto servru! Empty

Návrat nahoru Goto down
 
O budoucnosti eurozony na tomto servru!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» reorganizace eurozony
» Další směřování eurozony
» HZ - 12.3.2009 - další směřování eurozony

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
=TRIADA= :: =TRIADA= // =VFC= :: naše aliance € Tria®-
Přejdi na: