=TRIADA=
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

=TRIADA=

Kdo si hraje, nezlobí
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 otázky a odpovědi

Goto down 
+10
cifra
luky.ofce
Hermes
rene
rangerik
Amokk (aP)
Tempus
Smrcis
Mortiser
zlobidlo
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyFri Dec 12, 2008 6:57 pm

Není vám něco jasné? Ptejte se, určitě vám někdo rád poradí :-)
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
Mortiser




Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 13. 01. 09
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyWed Jan 14, 2009 6:25 pm

Tak já tedy začnu,zajímá mě jak je to s pěšími a jízdními jednotkami.
Konkrétně mám na mysli např: budu útočit na oazu. Jak se počítá obranný číslo obránců když jako útočník utočím smíšenými jednotkami a mám ještě nějaké bonusy z kovárny a z hrdiny?
Návrat nahoru Goto down
Smrcis

Smrcis


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09
Location : Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyMon Jan 26, 2009 5:19 am

hle vylepšujete šemíře atd utočný jednotky jen v kovárnách ? nebo se v utoku počítá i zbroj ?
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyMon Jan 26, 2009 6:16 am

vylepšení ve zbrojnici pomůže pouze v obraně, ale i přesto hodně hráčů vylepšuje svou hlavní off armu i ve zbrojnici a to pro případ, že by někdy zůstala armáda doma a byla při tom přistižena nepřátelskými jednotkami

naopak obranný jednotky není třeba vylepšovat v kovárně, nikdy by neměly sloužit jako útok
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
Smrcis

Smrcis


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 08. 01. 09
Location : Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyMon Jan 26, 2009 8:50 pm

stručné, jasné, výstižné ....
děkuji otázky a odpovědi 210992
Návrat nahoru Goto down
Tempus

Tempus


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 04. 01. 09
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyTue Jan 27, 2009 1:58 pm

jenom bych dodal, ze prednostne utok v kovarne, obranu ve zbrojnici a kdyz jsou surky tak si potom klidne vylepsuj co chces :D klidne i utocnou ve zbrojnici (sice nevim kde na to v hlavni berete misto ale to je kazdyho vec :D)
Návrat nahoru Goto down
Amokk (aP)

Amokk (aP)


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 13. 01. 09
Age : 37
Location : Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyTue Feb 10, 2009 2:21 pm

Tempus napsal:
jenom bych dodal, ze prednostne utok v kovarne, obranu ve zbrojnici a kdyz jsou surky tak si potom klidne vylepsuj co chces :D klidne i utocnou ve zbrojnici (sice nevim kde na to v hlavni berete misto ale to je kazdyho vec :D)
postavíš - vylepšíš - zboříš - postavíš sklad otázky a odpovědi 28747 otázky a odpovědi 19743
Návrat nahoru Goto down
rangerik

rangerik


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 12. 01. 09
Age : 33
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySat Feb 14, 2009 5:37 pm

Ahoj. Mam problem, stavim palac na 17 lvl a nejde mi to urychlit zlatkama, nevite co je za problem? otázky a odpovědi 721899
Návrat nahoru Goto down
rene




Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 23. 01. 09
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySat Feb 14, 2009 9:05 pm

rangerik napsal:
Ahoj. Mam problem, stavim palac na 17 lvl a nejde mi to urychlit zlatkama, nevite co je za problem? otázky a odpovědi 721899

nelze zlatkama urychlovat rezidenci a palac....
Návrat nahoru Goto down
rangerik

rangerik


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 12. 01. 09
Age : 33
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySat Feb 14, 2009 9:15 pm

rene napsal:
rangerik napsal:
Ahoj. Mam problem, stavim palac na 17 lvl a nejde mi to urychlit zlatkama, nevite co je za problem? otázky a odpovědi 721899

nelze zlatkama urychlovat rezidenci a palac....
aha, tak diky otázky a odpovědi 210992
ale nehchce se mi cekat 7h,pak 15 a buhvi kolik otázky a odpovědi 700213
Návrat nahoru Goto down
Hermes

Hermes


Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 13. 01. 09
Age : 52
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyMon Feb 16, 2009 6:41 pm

Jak je to v případě, že vedu tři útoky, každý jde z jiné mé vesnice, na jednu vesnici soupeře?
Zaútočit se mi povede v jedné vteřině. S jedním útokem poběží hrdina, ostatní dva jdou tudíž bez.

Který útok mi to započítá jako první, pokud to vše proběhne v jedné vteřině a jak se mi bude počítat bonus od hrdiny?
Návrat nahoru Goto down
rangerik

rangerik


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 12. 01. 09
Age : 33
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyTue Feb 17, 2009 5:39 pm

co posles drive, pocitaji se i setinky vterin
Návrat nahoru Goto down
luky.ofce

luky.ofce


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 12. 01. 09
Age : 39
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyTue Feb 17, 2009 8:59 pm

takže vzdálenost... :D
Návrat nahoru Goto down
cifra




Poèet pøíspìvkù : 63
Join date : 12. 01. 09
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyTue Feb 17, 2009 11:44 pm

bonus hrdiny se pricita pouze te armade se kterou smatle. cili si ho musis presunout do te vesnice ze ktere budes vysilat armadu kde chces mit bonus.
Návrat nahoru Goto down
Sakul




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 01. 09
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyThu Feb 19, 2009 4:02 pm

Mam dotaz jak je to s zlepsovani zbroje u vojaku mam napr 100 vojaku na 1 lvl kovarny a kdyz dam v kovarne na 2 lvl tak tech 100 vojaku se zvysi na uroven 2 nebo zustanou na urovni 1 a budu muset postavit novy vojaky aby byly na urovni 2?:)
Návrat nahoru Goto down
IiiiIIIiiiI

IiiiIIIiiiI


Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 08. 01. 09
Location : Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyThu Feb 19, 2009 6:20 pm

Úroveň se počítá všem vojákům i těm co jsi už postavil tak jako těm co teprve postavíš..
Návrat nahoru Goto down
Amokk (aP)

Amokk (aP)


Poèet pøíspìvkù : 44
Join date : 13. 01. 09
Age : 37
Location : Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptyFri Feb 20, 2009 11:44 pm

rangerik napsal:
co posles drive, pocitaji se i setinky vterin
setiny se nepočítají otázky a odpovědi 875113
Návrat nahoru Goto down
rangerik

rangerik


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 12. 01. 09
Age : 33
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySat Feb 21, 2009 12:45 am

Ale u sekund to nekonci.
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySat Feb 21, 2009 4:46 pm

končí to sekundama, nadále systém útoky i podpory za sebe řadí podle pořadí vyslání, co se vyslalo první, to v té sekundě taky dojde jako první...
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
rangerik

rangerik


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 12. 01. 09
Age : 33
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySat Feb 21, 2009 9:30 pm

lucous (zlobidlo) napsal:
končí to sekundama, nadále systém útoky i podpory za sebe řadí podle pořadí vyslání, co se vyslalo první, to v té sekundě taky dojde jako první...
coz by se dalo pocitat jako setiny,ne? otázky a odpovědi 700213
Návrat nahoru Goto down
Leito10

Leito10


Poèet pøíspìvkù : 17
Join date : 07. 01. 09
Location : Tria®

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySat Feb 21, 2009 9:42 pm

rangerik napsal:
rene napsal:
rangerik napsal:
Ahoj. Mam problem, stavim palac na 17 lvl a nejde mi to urychlit zlatkama, nevite co je za problem? otázky a odpovědi 721899

nelze zlatkama urychlovat rezidenci a palac....
aha, tak diky otázky a odpovědi 210992
ale nehchce se mi cekat 7h,pak 15 a buhvi kolik otázky a odpovědi 700213

tak si vylepsi hlavnu budovu a pojde ti to rychlejsie
Návrat nahoru Goto down
Tempus

Tempus


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 04. 01. 09
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySun Feb 22, 2009 2:51 am

Leito10 napsal:
rangerik napsal:
rene napsal:
rangerik napsal:
Ahoj. Mam problem, stavim palac na 17 lvl a nejde mi to urychlit zlatkama, nevite co je za problem? otázky a odpovědi 721899

nelze zlatkama urychlovat rezidenci a palac....
aha, tak diky otázky a odpovědi 210992
ale nehchce se mi cekat 7h,pak 15 a buhvi kolik otázky a odpovědi 700213

tak si vylepsi hlavnu budovu a pojde ti to rychlejsie

si proste pockas, nic nenadelas, dej to pres noc :) za den dva to mas na 20
Návrat nahoru Goto down
pluhda

pluhda


Poèet pøíspìvkù : 236
Join date : 14. 01. 09
Age : 34
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySun Feb 22, 2009 1:44 pm

Ahoj,
potřeboval bych poradit nějak si nevim rady .....
dělám si na jiných serverech zlatky, po dokončení pop 75 dostanu na ůčet 20 zlatek,
Dám příklad : sem na s6 a mam splneno 18 ukolu a dostavam 20 zlatek, ponecham si je, dokoncim popku na 78 dostanu 20 zlatek na ůcet s9.... a když zrušim pak ůčet na s6 s temi 20 zlatkami , poslou mi email kde si muzu ty dalsi zlatky s s6 s toho uctu previst na jiny server s9 ????
dekuji za odpovedi, doufam ze sem to napsal nak aby se to dalo pochopit :)
Návrat nahoru Goto down
luky.ofce

luky.ofce


Poèet pøíspìvkù : 25
Join date : 12. 01. 09
Age : 39
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySun Feb 22, 2009 2:35 pm

převádění platí jen když si alespon jednou koupíš zlatky a je to na konci serveru, mám ten pocit...
Návrat nahoru Goto down
Sakul




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 13. 01. 09
Location : Tria*

otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi EmptySun Feb 22, 2009 4:00 pm

zlatky dostanes jen tehdy kdyz sis je objednal za SMS nebo pres kartu atd...ale jinak je nedostanes.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





otázky a odpovědi Empty
PříspěvekPředmět: Re: otázky a odpovědi   otázky a odpovědi Empty

Návrat nahoru Goto down
 
otázky a odpovědi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
=TRIADA= :: oznámení & rady :: jak na to II-
Přejdi na: