=TRIADA=
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

=TRIADA=

Kdo si hraje, nezlobí
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády

Goto down 
+14
Tempus
pluhda
marus2
dandy
Protaras
lisaczek
kremil
endler
Hermes
Natali
Kachnakus
zlobidlo
Amokk (aP)
Persefonaa
18 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Hermes

Hermes


Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 13. 01. 09
Age : 52
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Jan 20, 2009 7:27 pm

Persefonaa napsal:
Hermes napsal:
Nic proti, ale souhlasím s pluhdou, dámy by se mohli taky drobet předvédst. Konec konců, je to přece ta krásnější část naší populace Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 236453

My pánům nebudeme přeci zasahovat do jejich vlastního topicu Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213

Ok, přidal jsem Vám vlastní topic, kde se můžete pochlubit svou krásou Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 116599
Návrat nahoru Goto down
Natali

Natali


Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 12. 01. 09
Age : 42
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Jan 20, 2009 7:30 pm

Hermes napsal:
Persefonaa napsal:
Hermes napsal:
Nic proti, ale souhlasím s pluhdou, dámy by se mohli taky drobet předvédst. Konec konců, je to přece ta krásnější část naší populace Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 236453

My pánům nebudeme přeci zasahovat do jejich vlastního topicu Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213

Ok, přidal jsem Vám vlastní topic, kde se můžete pochlubit svou krásou Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 116599

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 580986
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Jan 20, 2009 7:36 pm

Persefonaa napsal:
Tebe ne s bičíkem, jsi nezletilej, Tempus by mě přetrhl Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213

to Pluhda: hmm, to jsem nějak nedomyslela Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 468684
tak žádnej bičík nebude, dostaneš rovnou na holou... ručně stručně Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
pluhda

pluhda


Poèet pøíspìvkù : 236
Join date : 14. 01. 09
Age : 34
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Jan 20, 2009 7:53 pm

lucous (zlobidlo) napsal:
Persefonaa napsal:
Tebe ne s bičíkem, jsi nezletilej, Tempus by mě přetrhl Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213

to Pluhda: hmm, to jsem nějak nedomyslela Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 468684
tak žádnej bičík nebude, dostaneš rovnou na holou... ručně stručně Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213


tak tim bičíkem to bylo lepší Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 210992
Návrat nahoru Goto down
Tempus

Tempus


Poèet pøíspìvkù : 97
Join date : 04. 01. 09
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Jan 20, 2009 11:52 pm

bicik ani rucne nic neni, se zeptej Vampa cim vyhrozovali jemu :D z toho je ted na praskach :D
Návrat nahoru Goto down
Poly (zlobidlo)




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 06. 01. 09
Location : Tria®

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Jan 20, 2009 11:58 pm

Po chvíli váhání jsem se rozhodl připojit k několika odvážlivcům a zapojit se do soutěže také. Na následující fotce mě máte s odhaleným bříškem.

http://periodico.ic.cz/trida.jpg

Výhodou je, že si každá z vás může při posuzování vybrat postavu vyhovující vašim ideálům...
Návrat nahoru Goto down
Hermes

Hermes


Poèet pøíspìvkù : 79
Join date : 13. 01. 09
Age : 52
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyWed Jan 21, 2009 12:16 am

To se dámy uslintaj Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 352882
Návrat nahoru Goto down
Persefonaa

Persefonaa


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 19. 12. 08
Age : 39
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyWed Jan 21, 2009 12:29 pm

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213 Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213 Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213 Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213

Pěkný Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 210992

Btw., která je lucka? Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyWed Jan 21, 2009 1:02 pm

Persy, můžeš mi říct, z čeho si vydedukovala, že jsem tam taky? Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 158151
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
Persefonaa

Persefonaa


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 19. 12. 08
Age : 39
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyWed Jan 21, 2009 3:26 pm

Byla jsi nemocná? Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213

Nevím, to je něco tajdle, něco tamhle, vrabci jsou všude a myslím, že zrovna poly někde v nějaké hoře spamu zmínil, že bude hledat fotku kde jsi taky Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213
Návrat nahoru Goto down
Poly (zlobidlo)




Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 06. 01. 09
Location : Tria®

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyWed Jan 21, 2009 5:42 pm

No... Já nechci nikterak zpochybňovat tvé úradky, ale myslím, že si mě s někým pleteš, konkrétně s tímto:
Amokk (aP) napsal:
Počky vytasím nějaké, kde je i zlobidlo Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 158151 Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 158151 Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 158151

Ale jinak jsem rád, že předložená soutěžní fotka vzbudila prozatím pozitivní ohlasy... V případě eminentního zájmu bych teoreticky mohl poskytnout i fotografii ve větším rozlišení... :)
Návrat nahoru Goto down
Persefonaa

Persefonaa


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 19. 12. 08
Age : 39
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyWed Jan 21, 2009 6:37 pm

Mno to mám z toho spamu Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213

Větší rozlišení jen uvítáme Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 210992
Návrat nahoru Goto down
Persefonaa

Persefonaa


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 19. 12. 08
Age : 39
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptySun Feb 22, 2009 11:37 am

Už nebudou bříška? Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 202272
Návrat nahoru Goto down
Natali

Natali


Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 12. 01. 09
Age : 42
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptySun Feb 22, 2009 7:59 pm

Nebudou jak vidíš Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 961404
Návrat nahoru Goto down
pluhda

pluhda


Poèet pøíspìvkù : 236
Join date : 14. 01. 09
Age : 34
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptySun Feb 22, 2009 11:15 pm

se nediv te Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 419103 dit jste se neukazala ani jedna .!!!!!!!!!!
Návrat nahoru Goto down
Natali

Natali


Poèet pøíspìvkù : 171
Join date : 12. 01. 09
Age : 42
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyMon Feb 23, 2009 5:37 pm

Holky si ale řekly první Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 721899
Návrat nahoru Goto down
Persefonaa

Persefonaa


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 19. 12. 08
Age : 39
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Feb 24, 2009 11:01 am

Pluhdo nelži, viděl jsi mě...
Návrat nahoru Goto down
pluhda

pluhda


Poèet pøíspìvkù : 236
Join date : 14. 01. 09
Age : 34
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Feb 24, 2009 6:15 pm

no jako já sem tě viděl to je pravda ale treba nekdo jinej ne :)
natali, zlobidlo ty sem třeba ještě neviděl a je to škoda Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 122771 takový pěkný holky a nechtěj se nám ukázat :(
Návrat nahoru Goto down
rangerik

rangerik


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 12. 01. 09
Age : 33
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Feb 24, 2009 6:29 pm

A Zlobidlo, tobe se libi ten obrazek co mas tady? Me nahani strach, nechces si tam dat neco roztomilejsiho? Treba takova Persefona je sexy Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 649333
Návrat nahoru Goto down
rangerik

rangerik


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 12. 01. 09
Age : 33
Location : Tria*

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyTue Feb 24, 2009 6:32 pm

Natali samozdrejme taky, ikdyz mi prijde trochu placha Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 649333
Návrat nahoru Goto down
zlobidlo
administrátor
zlobidlo


Poèet pøíspìvkù : 597
Join date : 12. 12. 08
Location : € Tria®

Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 EmptyThu Jul 09, 2009 3:47 am

jaj, tady to nějak zamrzlo Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 158151 nějak jsem prošvihla ty poslední komentáře Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 700213

každopádně když nás Pluhda neviděl, tak těžko může říkat, že jsme pěkný holky, že jooo Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 158151

a ano, líbí se mi ten avatar, jinak bych si ho nenechávala, aspoň bude šance na nějakou autoritu Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 158151

Mimochodem byla nějak zamluvena ta soutěž, klidně se může nyní rozšířit na celý euro, tak se neostýchejte a šup sem s fotkama ;)
Návrat nahoru Goto down
https://zlobidlov.forumczech.com
Sponsored content





Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády   Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Soutěž o nejkrásnějšího muže Triády
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Soutěž o zlatky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
=TRIADA= :: =TRIADA= // =VFC= :: spamiště-
Přejdi na: